fbpx

Certyfikaty oraz nagrody

 

                 Moja przygoda z makijażem permanentnym rozpoczęła się ponad 10 lat temu. Perfekcjonizm, dbanie o szczegóły i upór wewnętrzny doprowadziły mnie do miejsca w którym jestem dziś.  Ogromna ilość przebytych szkoleń z makijażu permanentnego oraz uczestnictwo w wielu sympozjach nie tylko na terenie Polski – to wszytko pozwoliło mi wciąż doskonalić  techniki mojej pracy oraz poznawać najnowsze światowe trendy w doborze kolorów oraz kształtów. Dzięki wieloletniej pracy zawodowej mogę pochwalić się takimi osiągnięciami jak uzyskana w Monachium I , II i III Licencja w Long Time Liner, oraz uzyskany certyfikat LTL. Uczestniczyłam w szkoleniu pod okiem światowej sławy eksperta z dziedziny mikropigmentacji Phi Brows Mistrza Branko Babicia w technice Microblading . Jestem również wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski PMU. Moje makijaże permanentne zostały docenione wśród najlepszych linergistek świata i otrzymałam międzynarodowe wyróżnienie Pro Artist.

                Poprzez wiele lat pracy w dziedzinie makijażu permanentnego wypracowałam  własne techniki pigmentacji, które pozwoliły mi na udoskonalenie moich prac. W roku 2017 opracowałam i opatentowałam swoją  autorską metodę pigmentacji ust LILY-LIPS,  która pozwala osiągnąć niesamowity efekt końcowy.   

Dziś mogę dzielić się moją wiedzą i doświadczeniem z moimi kursantkami. W 2018 roku dzięki współpracy z najlepszą firmą w branży PMU- PML Professional Master Line zostałam certyfikowanym  trenerem oraz dystrybutorem  marki PML w Polsce! Otworzyłam własną placówkę szkoleniową LIERA ACADEMY.  Wszystkie szkolenia prowadzę z pasją i wielkim zaangażowaniem. Każdą osobę która odbywa u mnie szkolenia staram się zarazić moją wielka miłością...miłością do makijażu permanentnego!

 Jeśli chcesz poznać sekrety mojej pracy.....zapraszam!

Przedstawiam Państwu certyfikaty oraz nagrody, wystąpienia na sympozjach oraz kongresach


W marcu 2013 roku zakwalifikowałam się do ścisłego finału 10 najlepszych lingeristek w Polsce i uczestniczyłam w zawodach Mistrzostw Polski w makijażu permanentnym w Warszawie. Potwierdzeniem uczestnictwa jest dyplom zaprezentowany poniżej.

uczestniczka mistrzostw Polski w makijazu permanentnym

Galeria przedstawiająca mistrzostwa Polski w makijażu permanentnym Warszawa 2013

 


 

Trzecia licencja ELite LTL uzyskana w Monachium w roku 2014 !

Licencja Elite LTL 2015


 

Certyfikat stopnia drugiego uzyskany w Monachium w 2014 roku Long-Time-Liner - Pigmentacja medyczna.

Certyfikat LTL pigmentacja medyczna


II Licencja Elite uzyskana w Monachium w roku 2013. W roku 2013 ponownie wyjechałam do Monachium aby podnieść swoje kwalifikacje i uzyskać II licencję ELITE LTL. Uzyskanie tej licencji wymagało bardzo dużo pracy. Doświadczenie, styl pracy, perfekcja wykonania makijaży - kontrolowane było poprzez najbardziej wymagających trenerów z Monachium. 


 

I Licencja Elite uzyskana w Monachium w roku 2012. W roku 2012 wyjechałam do Monachium do głównej siedziby firmy Long-Time-Liner aby uzyskać I licencję Elite LTL.

Licencja ta  jest potwierdzeniem najwyższych umiejętności w przeprowadzaniu zabiegów makijażu permanentnego. Licencja Elite LTL jest przyznawana wyłącznie najlepszym lingeristkom na świecie.

certyfikat Liera Elite


Podniesienie kwalifikacji z makijażu permanentnego ust techniką lip-light oraz brwi metodą włoskową w siedzibe Long Time Liner Polska w Toruniu 

 szkolenie w Toruniu


IV Sympozjum z mikropigmentacji medycznej i estetycznej w Toruniu - kwiecień 2013 - intensywny trening  

 


 IV Sympozjum z mikropigmentacji medycznej i estetycznej w Toruniu - kwiecień 2013


Certyfikat LONG-TIME-LINER uzyskany w Monachium 2012  

 

Posiadam jeszcze wiele certyfikatów uzyskanych w innych metodach (Swiss color , Clarena, MT-DERM), lecz ze względu, iż nie pracuję tamtymi metodami zdecydowałam się nie umieszczać ich na mojej stronie.

Wszystkie powyższe certyfikaty dotyczą wyłącznie metody Long-Time-Liner, w której specjalizuję się od kilku lat i uzyskałam w niej wszystkie najwyższe wyróżnienia.